Reklama
Grupa I
Strona główna
Regulamin MLF
Wiadomości
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Kartki i kary
Drużyny
Piłkarz sezonu
Kontakt
Poprzednie Sezony
Grupa II
Regulamin MLF
Wiadomości
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Kartki i kary
Drużyny
Piłkarz sezonu
Kontakt
Poprzednie Sezony
Dodatki
SZKÓŁKA PIŁKARSKA
Honorowi Członkowie
Forum MLF
Dokumenty/pliki
Galeria
Video
Linki
Typer MLF
Typer MLF Ranking
antyspam
LogowanieConnect with FacebookZACZYNAMY SEZON 2015.
Wpisany przez Robert   
Środa, 21 Styczeń 2015 21:41
    Jak sam tytuł mówi naszej zabawy, współzawodnictwa czas nadszedł. Już w tą sobotę 24 stycznia odbędzie się pierwsza kolejka sezonu 2015 rundy wiosna naszej ligi futsalowej. Znamy już terminy meczów pierwszej kolejki. Jednak listy zgłoszeniowe mogą być uzupełniane do pierwszego meczu drużyny. W lidze mamy dwóch nowicjuszy Young Boysów oraz PKS Skałę. Również będziemy musieli przywyknąć do nowej nazwy Listonoszy - Suwara Team One Brzozówka. Trudno mi przygotować zapowiedzi I kolejki ze względu na braki personalne drużyn. Jest zapewne w kilku drużynach dużo zmian. Mam nadzieje jednak, iż emocji, zaangażowania oraz spektakularnych bramek będzie co niemiara. Zapraszam serdecznie na sobotnie popołudnie na skalską halę będzie fajnie. 
 
Nowa strona
Wpisany przez Montero   
Wtorek, 20 Styczeń 2015 22:46

Nowa strona MLF już jutro wraz z Typerem na 1 kolejkę. Strona w wersji beta więc wciąż będziemy ją udoskonalać i słuchać waszych opinii.

 

 
Zebranie Kierowników 2015
Wpisany przez Montero   
Czwartek, 15 Styczeń 2015 20:44

Spotkaliśmy się dziś z Kierownikami drużyn. Brakło trzech przedstawicieli: Pędzący, Seniorzy i FC Barceliny.

Na wpłaty, podpisane listy zgłoszeniowe i zgody rodziców czekamy do 24.01.2015.  Kopie list proszę  pilnie kierować na mlf@mlf.com.pl 

Był z nami koordynator sędziów, Sebastian, który oprócz bardzo mądrego monologu na temat gry w futsal po krótce wymienił główne nowości w grze. Przypomnę, że będą nas obowiązywać zasady PZPNowskie z drobnymi poprawkami gdzie wzięliśmy rozmiar hali jak i nasze doświadczenie:

Zatrzymujemy czas na ostatnie 2 minuty przy różnicy jednej bramki

Przerwa techniczna 1 x 30sekund, zawodnicy pozostają na parkiecie

Nowe linie na hali: odsunięcia przy autach, rożnego

Faule - faule pośrednie, nie liczą się do liczby fauli, liczone będą tylko bezpośrednie. Liczba 5 pozostaje bez zmian. W innych ligach jest to 6.

Zmiany - tylko i wyłącznie w strefie zmian przy boksach.

Wślizg - tylko wybijający/blokujący piłkę

Protokół - będzie miejsce dla kierownika i trenera

Boksy - tylko grający, kompletny zakaz wstępu na halę przed zakończeniem meczu

Jeżeli jest ktoś kto chce pomóc nam przy obsłudze i organizacji rozgrywek niech do nas się zgłosi. Pomoc zawsze się przyda.

Dodam, że nowa strona nabiera kształtu i koło poniedziałku lub wtorku będzie online. Rejestracja na stronie jest zawieszona. Każdy będzie miał ten sam login i hasło

Zmiana w kolejce 1 - Suwara Team One Brzozówka vs Starsy o 15.00, Huragan vs KS Asfalt o 20.30

Zmieniony: Piątek, 16 Styczeń 2015 08:04
 
Listy zgłoszeniowe
Wpisany przez Montero   
Środa, 14 Styczeń 2015 21:33
Chętnie przyjmę listy zgłoszeniowe poprzez email  mlf@mlf.com.pl Przyśpieszy to dodawanie zawodników na stronę. Oczywiście oryginały proszę przynieść jutro tj czwartek o 19 na halę.
 
Terminarz Grupy II 2015
Wpisany przez Montero   
Środa, 14 Styczeń 2015 15:59

Terminarz zostanie umieszczony na nowej stronie, klikajcie w Więcej

Zmieniony: Czwartek, 15 Styczeń 2015 21:34
Więcej…
 
Terminarz Grupy I 2015
Wpisany przez Montero   
Środa, 14 Styczeń 2015 15:56

Terminarz zostanie umieszczony na nowej stronie, klikajcie w Więcej

Zmieniony: Piątek, 16 Styczeń 2015 08:04
Więcej…
 
Zebranie Zarządu przed sezonem 2015
Wpisany przez Montero   
Wtorek, 13 Styczeń 2015 22:28

Witamy

Podjęliśmy kilka wstępnych decyzji na sezon 2015:

- Listy zgłoszeniowe - proszę uzupełniać daty urodzin zawodników na listach.

- Terminy - 24 31 styczeń, 7 14 15 21 28 luty, 7 14 marzec. 15 luty, niedziela, może zostać przesunięta na inną, późniejszą niedzielę.

- Terminarz - 1 kolejka, cały terminarz już wkrótce na (nowej) stronie:

KS Asfalt - Huragan 15.00

No Name - Giga Internet 15.45

Team TT - FL 16.30

Orange Team - Young Boys 17.15

Seniorzy z Serie C - PKS Skała/Szwedy 18.00

Pędzący - Afera 19.00

Askar Fani W. - Olimpia Łobzów 19.45

Starsy - Listonosze 20.30

Złoty Orzeł - FC Barcelina 21.15

Blancos LKS Maszycanka - Wielmoża 22.00

- Zachęcam drużyny do tworzenia i wysyłania swoich herbów. Chcemy je umieścić na stronie. Zdjęcia zawodników również wrzucimy. Każdy zespół i zawodnik będą mieli swój indywidualny profil.

- Przepisy  - W związki z różnicami pomiędzy naszą ligą a typowymi futsalowymi ligami chcemy aby te reguły były w miarę jednolite. 

 KLIKNIJ TUTAJ ABY POBRAĆ Przepisy PZPN - Kierowników a także zawodników prosimy o zapoznanie się z nimi

Główne różnice: Dodatkowe linie odsuwające zawodników na 2 metry od linii autu, Rzut karny z 6metrów, Rzut karny przedłużony z 10 metrów gdzie bramkarz może wyjść z bramki na 5 metrów od piłki. 

Mamy pewnie ograniczenia - nie możemy zatrzymywać czasu dlatego gramy do 5ciu fauli a nie 6ciu jak zasady mówią. Pojawią się linie na rzutach rożnych.

- Sędziowie będą wyłącznie futsalowi. 

- Regulamin MLF - każdy kierownik będzie zobowiązany do podpisania regulaminu zobowiązując siebie i swoich zawodników to jego przestrzegania.

 Treść regulaminu, prosimy o zapoznanie się przed czwartkowym zebranie o 19 na hali, kliknij Więcej aby przeczytać:

Zmieniony: Czwartek, 15 Styczeń 2015 20:39
Więcej…
 
Witam w roku 2015
Wpisany przez Robert   
Wtorek, 06 Styczeń 2015 09:55
   Serdecznie witam w roku 2015. To już ósmy raz rozpoczynamy naszą zabawę futsalową. Informuję, iż 15 stycznia w czwartek o godz. 19.00 na skalskiej hali odbędzie sie spotkanie kierowników drużyn. Na zebraniu powinien pojawić się każdy z kierowników drużyn lub jakiś jej przedstawiciel. Zebranie dotyczy organizacji sezonu 2015, trzeba ze sobą zabrać: listę zgłoszeniową, zgody rodziców (znaleźć to można w zakładce Dokumenty/Pliki) wpłatę za rundę taka jak poprzednio. Omawiać również będziemy zmiany regulaminowe. Zapraszam jeszcze raz serdecznie. Za Zarząd Robert Błachno
 
2015
Wpisany przez Montero   
Środa, 31 Grudzień 2014 08:16
Życzymy samych sukcesów w 2015 roku w pełni zdrowia i spokoju. MLF wejdzie w 2015 z pewnymi zmianami. Mamy nadzieję, że na lepsze. Zaczniemy od naszej strony która niebawem zmieni się na kompletnie nową witrynę bardziej zintegrowaną z FB i Twitterem. Będziemy informować was dokładniej kiedy ta zmiana nastąpi i co nam przyniesie nowego. W międzyczasie okno transferowe jest otwarte więc polujcie na zawodników.
 
Wesołych Świąt
Wpisany przez Montero   
Środa, 24 Grudzień 2014 16:53

Zarząd MLF w Skale składa najserdeczniejsze życzenia Świąteczne jak i wszelkiej pomyślności na Nowy Rok 2015. Dziękujemy wszystkim za pomoc i grę w naszej lidze a w szczególności dziękujemy dziewczynom, żonom i partnerkom za wyrozumiałość dla naszego hobby.

Do zobaczenia w 2015.

 


 

 
Koniec sezonu 2014 - ostatnia kolejka, zakończenie.
Wpisany przez Robert   
Niedziela, 21 Grudzień 2014 11:57

    Wczoraj w sobotę przedświąteczną, 20 grudnia rozegraliśmy ostatnią kolejkę sezonu 2014.  Rozpoczęło się dość dla nas wcześnie, przygotowanie nagłośnienia, bieżące uzupełnianie strony, dyplomy, puchary, nagrody. Naprawdę dużo roboty i wczoraj Zarząd moim zdaniem sprawił się na czwórkę z plusem.

   Rozpoczęło się spotkaniem GIGIinternetu z pierwszoligową już i zwycięską w grupie II Olimpią Łobzów. Wydawać by się mogło, iż Łobzowianie powinni rozprawić się z Gigantycznymi w dość wysokich rozmiarach. Jednak mecz pokazał, iż Gigantyczni rozkręcają się z meczu na mecz i w następnym sezonie nie będą już "chłopcami do bicia", a Olimpia mając w swoim składzie młodych i niezłych zawodników, nie dopuszcza do myśli porażki w grupie II. 6-4 dla pierwszoligowców to odzwierciedlenie tego co działo się na parkiecie. Olimpia cały czas kontrolowała wynik, jednak Gigamntyczni ani myśleli odpuszczać przeciwnikom. Wynik zasłużony.

   W drugim meczu K.S. Asfalt próbował swoich sił z Orange Teamem. Wczoraj Oranżadowi pokazali swoje doświadczenie ligowe jak i skuteczną grę. Przypomniał o sobie M. Grzywnowicz strzelec hat-tricka. Cała drużyna zagrała naprawdę dobrze. Najlepszy na parkiecie jednak był wczoraj ich bramkarz M. Kurkiewicz. Roadmeni co chwila łapali się za głowy, co "facet" bronił. I z wyrównanego w polu meczu do przerwy zrobiło się 4-1 dla Oranżadowych. A po przerwie coraz częściej strzelali zawodnicy Orange Teamu. Jeden ze strzałów powalił bramkarza Roadmenów D. Mysonę, (pozdrawiamy Dawid, ode mnie mądry wybór z tym PR). Druga połowę przybici Roadmeni przegrywają 3-0, a całe spotkanie 1-7.

  Ciekawy mecz ale tylko w drugiej połowie rozegrali Legendarni przeciw TT Teamowi. O pierwszej połowie Legendarni chcieliby jak najszybciej zapomnieć, gdyż szybko i łatwo dla Fiołków padały bramki po ciekawych akcjach, 7-0. Pod koniec połowy FL-ki zabrały się za odrabianie strat strzelając dwie bramki i połowa ta kończy się wynikiem 7-2 dla Tetetek. A po przerwie wyrównane spotkanie, bramki strzelają i jedni i drudzy po pięć a wynik końcowy meczu 12-7 dla Fiołków jest odzwierciedleniem scenariusza wczorajszego meczu. Należy nadmienić, iż cztery bramki (chyba pierwszy raz w lidze) zdobył  B. Leszczyński, gratuluję.

   Najciekawsze spotkanie grupy II rozegrały drużyny Afery i No Namu. Jedni już pierwszoligowcy, drudzy koniecznie chcieli zakończyć sezon na trzecim miejscu w grupie. Do tego jednak potrzebowali wczoraj wygranej. Początki były dla No Namu bardzo obiecujące. Atakując konsekwentnie doprowadzili do prowadzenia 3-0, wtedy to Aferzyści strzelili dwie bramki i gdy wydawało się, że przejęli kontrolę nad meczem, to No Name strzela dwie bramki i na przerwę schodzą drużyny przy wyniku 5-2 dla Bezimiennych. W drugiej połowie długo czekaliśmy na bramki i doczekaliśmy się. Mocno pracujący Aferzyści dogonili rywali a nawet wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Ataki No Namu w końcowych trzech minutach meczu nie przynoszą efektów (zasługa D. Srebnickiego) i pewna wydawałoby się wygrana No Namu nie doszła do skutku. Aferzyści jak zwykle pokazali hart ducha i wolę walki. Jeszcze raz pytam czy wystarczy to na mecze w elicie???

   Po rozgrywkach grupy II rozdaliśmy nagrody za sezon. Awans Olimpia Łobzów i Afera, najlepszy strzelec - Miłosz Witek, piłkarz sezonu - Łukasz Siudy. Przyznano również tytuł honorowego członka Stowarzyszenia panu Piotrowi Tobole (kibic Oranżadowych i naszej ligi).   

   A w grupie I jak pisałem niby mecze o nic, a jednak każdy miał swój ciężar gatunkowy.

   Pierwszy mecz pomiędzy Wielmożą a Pędzącymi był konfrontacją ambicji z techniką. Cały mecz jednostronny, chociaż chłopaki z Wielmoży bardzo się starali, to nawet gdy dochodzili do sytuacji strzeleckich stał wczoraj w bramce nie do pokonania Grabowski Bartek. Pędzący zaś spokojnie punktowali strzelając w meczu osiem bramek, nie tracąc żadnej, a zwycięstwo to skutkowało zdobyciem po raz trzeci tytułu mistrzowskiego naszej ligi. Gratulujemy zwycięstwa w lidze i życzymy obrony tytułu w przyszłym sezonie. A chłopakom z Wielmoży znalezienia bramkarza i powrotu na parkiet Gądka M. i Przybka G. a będzie dobrze.

    Drugi mecz znając wynik Pędzących, był o tzw. pietruszkę. Zarówno Blancosom LKS Maszycanka jak i Askaraowi Fanom W. nie groziła zmiana miejsca w tabeli. Blancosi bez nominalnego bramkarza (w bramce M. Bryła) pokazali to co zawsze o nich piszę. Wola walki i jeśli skład jest kompletny mogą wygrać z każdym. Tak tez rozpoczęło się to spotkanie od prowadzenia Blancos. Fani długo mordowali się aby pokonać szczęśliwie broniącego M. Bryłę i był to wynik nieskuteczności Fanów. Do przerwy 2-1 dla Blancos. Jednak z biegiem minut to Fani przejmują inicjatywę i wychodzą na prowadzenie 4-3, nie oddając go do końca meczu.

   Bardzo dziwne spotkanie pomiędzy Seniorami Serie C a Starsami obejrzeli kibice wczorajszego wieczoru. Seniorzy na koniec sezonu chcieli pokazać, iż tylko krótkiej ławce rezerwowych zawdzięczają spadek do grupy II. Wczoraj zagrali to co potrafią najlepiej - szybki kontratak. I choć B. Mirek strzelił aż sześć bramek nie dało to zwycięstwa Seniorom. A zwycięstwo Starsom nie przyszło łatwo. Pierwszy mecz w którym usłyszeli, iż muszą a nie mogą go wygrać jakby ich usztywnił. Nie grali jak zwykle bezpiecznie z tyłu, ale wynikało to z tego, iż musieli rozgrywać atak pozycyjny. Wynik jednak cały czas przechylał się na stronę Starsów, a zakończyło się to spotkanie wysokim wynikiem 10-8. Zwycięstwo to dało młodej drużynie Starsów "pudło" w tym sezonie, czego im gratuluję. Debiut cało meczowy zaliczył D. Kruczek i był on naprawdę udany.

   I znów zwycięstwo Starsów odebrało motywację Złotemu Orłowi do gry, ale nie Listonoszom, którzy zaczęli z wysokiego C. To oni kontrolowali przebieg spotkania i do przerwy wygrywali je 3-2. Po przerwie jednak Kutrzyk i spółka postanowili nie przegrać tego spotkania i do końca walcząc o każdą piłkę (jak słyszało się z trybun, taki charakter trzeba było pokazywać w innych, ważnych meczach) wygrali ten ciężki mecz 6-5. Bardzo podobała mi się postawa Złotych, nie każdy mecz układa się tak jak chcemy ale walka i zaangażowanie jest wykładnią drużyny, drużyny która do końca walczyła o pudło. Brawa za postawę Złotym. Postmeni również chcieli wygrać ten mecz, gdyż zwycięstwo windowało ich nawet na szóste miejsce, dlatego walka do końca musiała być zauważalna przez oko fachowego kibica.

   Po ostatnim meczu rozdano nagrody: MISTRZ - PĘDZĄCY, V-CE MISTRZ - ASKAR FANI W., TRZECIA DRUŻYNA - STARSY. Piłkarzem sezonu został Artek Katarzyński a królem strzelców - Mariusz Nawrot. Uhonorowano również statusem członka honorowego kierownictwo drużyny Crazy - Artura Katarzyńskiego (seniora) i Dariusza Bugajskiego.

   Rywalizację typera sezonu wygrał Misza - Jan Kowalski. Niestety nie znamy o kontakt prosi Montero, nagroda do odebrania. 

   I taka uwaga ode mnie zaproszeni goście nie przybyli co świadczy o ich "przychylnym" oku naszemu Stowarzyszeniu - pozdrawiamy mocno!!!!     

 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 57
Reklama
Reklama
Ankiety
Aktualnie nie ma ankiet do glosowania lub zaloguj sie by zaglosowac
Losowy obrazek galerii

Letni Puchar MLF 2011
2 Kolejka_37
Ile osób ogląda stronę
Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości