Menu

Regulamin Turniejów MLF w Skale

REGULAMIN TURNIEJÓW MLF W SKALE.

.

Turnieje są alternatywą dla ligi związaną z sytuacją pandemiczną. Już w ubiegłym roku musieliśmy przerwać ligę po dwóch kolejkach w związku z zakazem możliwości jej kontynuowania. Co skutkowało zwrotami opłat za ligę ale również i ze zmianami planów na grę w futsal.

Turnieje organizowane przez MLF w Skale odbywać się będą na Hali Widowiskowo-Sportowej w Skale w dniach sobota lub niedziela w miesiącach grudzień, styczeń luty.

1.       W każdym  Turnieju udział biorą cztery drużyny (kolejność zgłoszeń).

2.       Gramy systemem każdy z każdym czyli trzy mecze każda z drużyn po 40 min na zasadach gry w futsal obowiązujących w MLF w Skale. Regulamin na stronie mlf.com.pl

3.       Zwycięzca Turnieju otrzymuje Puchar przechodni, jednocześnie ma pierwszeństwo w obsadzie kolejnego Turnieju. Dwa wygrane Turnieje skutkują zdobyciem Pucharu  na własność.

4.       W drużynie maksymalnie może być zgłoszonych 10 zawodników. Gdy zawodnik zagra w jednej drużynie nie może już zagrać w innej w kolejnych turniejach.

5.       O kolejności  decydują: zdobyte punkty, mecze bezpośrednie, różnica bramek, ilość strzelonych bramek.

6.       Zgłoszenia do Turnieju pod telefonem 515596857.

7.       Opłata za Turniej w kwocie 125 złotych (sędziowie + hala) dokonać należy na konto MLF w Skale, bądź  u Prezesa MLF w Skale na tydzień przed turniejem.

Nr rachunku bankowego 75 84500005 0020 0200 2727 0001 Bank Spółdzielczy Wolbrom Oddział w Skale  32-043 Skała ul. Rynek 11

 

Zarząd MLF w Skale.

Futsal: obrazy, zdjęcia stockowe i wektory | Shutterstock

Login to post comments
back to top