Menu
A+ A A-
Ranking Wydarzeń - Bramki: GRUPA I 2018/2019


Pozycja Nazwa Zespół Bramki
1 Dawid Pasternak Pasti Team 16
2 Krystian Nawrot Avant Przybysławice 15
3 Tomasz 'Spajki' Srebnicki PopcorN 14
4 Dawid Duda Askar Fani W. 13
- Marcin Grzywnowicz Orange Team 13
6 Paweł Srebnicki GIGA Internet 12
7 Damian Bąk FL 10
8 Dariusz Zębala FL  9
9 Tomasz Szydło PKS  8
- Szymon Szlęk PopcorN  8
- Dawid Katarzyński PopcorN  8
- Artur 'AK7' Katarzyński PopcorN  8
13 Arkadiusz Kardas Starsy  7
14 Mateusz Pietrzyk Avant Przybysławice  6
- Szymon 'Simon' Mazur GIGA Internet  6
- Bartłomiej Mirek Avant Przybysławice  6
- Kamil Mosur KS Asfalt  6
18 Andrzej Lorek Team TT  5
- Tomasz Romańczyk Team TT  5
- Karol Chrząstowski Starsy  5
- Bartłomiej Leszczyński PopcorN  5
- Dominik Baran Pasti Team  5
- Marcin Bąk Drużyna Wu  5
24 Łukasz Siudy Terra Geodezja  4
- Łukasz Jakubek Starsy  4
- Adrian Solecki Starsy  4
- Kamil Muzyk Terra Geodezja  4
- Hubert Ferdek Drużyna Wu  4
- Przemysław Pawlik Orange Team  4
- Oskar Wąsikowski Askar Fani W.  4
- Krzysztof Błachno KS Asfalt  4
- Miłosz Lenart Starsy  4
33 Piotr 'Felek' Srebnicki Askar Fani W.  3
- Michał Musiałek KS Asfalt  3
- Patryk Będkowski Orange Team  3
- Grzegorz Rębacz KS Asfalt  3
- Grzegorz Kowalczyk Pasti Team  3
- Jakub Madejski Starsy  3
- Konrad Ferdek Drużyna Wu  3
- Dariusz Nowak FL  3
- Robert Katarzyński PopcorN  3
- Tomasz Bień Terra Geodezja  3
- Kamil Pysz Orange Team  3
- Paweł 'Falco' Gumula Askar Fani W.  3
- Marek Karoń Team TT  3
- Tomasz Rogóż GIGA Internet  3
- Kamil Łakomy Dzikie Węże  3
- Mariusz Nawrot Avant Przybysławice  3
- Sebastian Depta PKS  3
- Robert Gumula GIGA Internet  3
- Adrian Rogóż GIGA Internet  3
52 Damian 'Koza' Srebnicki Askar Fani W.  2
- Dominik 'Beton' Żak Terra Geodezja  2
- Dawid 'Cabaj' Mosur Askar Fani W.  2
- Radosław Zając Orange Team  2
- Robert Ziółko Avant Przybysławice  2
- Mikołaj Mazur GIGA Internet  2
- Karol Bąk Drużyna Wu  2
- Kamil Jakubek Starsy  2
- Adrian Przybek FL  2
- Arkadiusz Tochowicz Dzikie Węże  2
- Karol Warchoł Dzikie Węże  2
- Grzegorz Bień Terra Geodezja  2
- Paweł Przybek KS Asfalt  2
- Mariusz Zmysło Pasti Team  2
- Kacper Tokaj Drużyna Wu  2
- Krzysztof Chludek PKS  2
- Krzysztof Heretyk PKS  2
- Paweł Kurkiewicz Dzikie Węże  2
- Szymon Boroń PopcorN  2
- Dariusz Pasternak Pasti Team  2
- Piotr 'Solek' Srebnicki Askar Fani W.  2
- Tadeusz Leszczyński KS Asfalt  2
- Robert Kopijka Team TT  2
- Sebastian 'Łajka' Uznański KS Asfalt  2
76 Krzysztof Gumula Avant Przybysławice  1
- Bartosz Dudek Avant Przybysławice  1
- Krzysztof 'Kuniu' Kuca FL  1
- Wojciech Woźniak FL  1
- Michał Adamek Dzikie Węże  1
- Paweł Bibuła Dzikie Węże  1
- Damian Gądek Terra Geodezja  1
- Adrian Baran Avant Przybysławice  1
- Michał Cieślik Pasti Team  1
- Damian Nęcka Team TT  1
- Dawid Domagała GIGA Internet  1
- Adrian Lach PKS  1
- Marcin Mosur FL  1
- Konrad Błachno PopcorN  1
- Kamil Kupiec Avant Przybysławice  1
- Paweł Przeździęk Pasti Team  1
- Łukasz Musiałek PKS  1
- Sebastian Imiołek KS Asfalt  1
- Kamil Ciałowicz Dzikie Węże  1
- Mariusz Karoń Starsy  1
- Marcin Siudy Terra Geodezja  1
- Jakub Miszczyk Dzikie Węże  1
- Marcin Miga KS Asfalt  1
- Tomasz 'Ucho' Katarzyński Team TT  1
- Mateusz Gumula FL  1
- Damian Glanowski Drużyna Wu  1
- Paweł Kołodziejczyk Drużyna Wu  1
- Marcin Rogozik Pasti Team  1
- Mateusz Ornat FL  1
- Dominik Depta Starsy  1