Menu
A+ A A-
Ranking Wydarzeń - Bramki: GRUPA II 2017 Zima


Pozycja Nazwa Zespół Bramki
1 Bartłomiej Mirek Seniorzy z Serie C 31
2 Krystian Krzystanek Terra Geodezja 16
3 Paweł Srebnicki GIGA Internet 15
4 Dominik Żak Terra Geodezja 14
5 Mateusz Mirek Seniorzy z Serie C 12
6 Józef Molik Team TT 11
7 Sylwester Adamek FC Barcelina 10
- Mariusz Ornat FL 10
9 Szymon 'Simon' Mazur GIGA Internet  8
- Łukasz Siudy Terra Geodezja  8
11 Michał Musiałek KS Asfalt  7
- Krzysztof Pogan Seniorzy z Serie C  7
- Karol Knapik Husaria  7
- Jakub Walas Husaria  7
15 Adrian Rogóż GIGA Internet  6
16 Szczepan Tucharz Seniorzy z Serie C  5
- Sebastian 'Łajka' Uznański KS Asfalt  5
- Mariusz Stachura FC Barcelina  5
- Mateusz Cieślik Husaria  5
- Damian Madejski FC Barcelina  5
- Maciej Kasprzyk KS Asfalt  5
22 Krzysztof Cieślik Team TT  4
- Marek Karoń Team TT  4
- Tomasz Bień Terra Geodezja  4
- Grzegorz Górlalczyk FC Barcelina  4
- Mateusz Łaśko Husaria  4
- Przemysław Serczyk Husaria  4
- Maciej Osak GIGA Internet  4
- Krzysztof 'Kuniu' Kuca FL  4
- Tomasz 'Byku' Katarzyński Team TT  4
- Kamil Mosur KS Asfalt  4
32 Artur Wąchal Team TT  3
- Damian Niedziółka Seniorzy z Serie C  3
- Arkadiusz Skrzypek Seniorzy z Serie C  3
- Grzegorz Rębacz KS Asfalt  3
- Krzysztof Błachno KS Asfalt  3
- Marcin Mosur FL  3
- Rafał Dłubisz GIGA Internet  3
- Filip Byczewski GIGA Internet  3
- Daniel Mączka Seniorzy z Serie C  3
- Grzegorz Bień Terra Geodezja  3
42 Dawid Kowalski Husaria  2
- Kacper Zawadzki Husaria  2
- Jarosław Starowicz GIGA Internet  2
- Maciej Kołodziejczyk Team TT  2
- Tomasz Romańczyk Team TT  2
- Tadeusz Leszczyński KS Asfalt  2
- Michał 'Globus' Katarzyński GIGA Internet  2
- Sylwester Król Team TT  2
- Przemysław 'Miodzio' Katarzyński FL  2
- Wojciech Woźniak FL  2
- Damian Kik FC Barcelina  2
- Marek Bartoszek GIGA Internet  2
54 Karol Wilk Team TT  1
- Przemysław Pawlik FC Barcelina  1
- Łukasz Łaśko Husaria  1
- Damian Gądek Terra Geodezja  1
- Tomasz Pogan FL  1
- Paweł Głąb Seniorzy z Serie C  1
- Tomasz Dratwa Terra Geodezja  1
- Robert Kopijka Team TT  1
- Tomasz Zając Terra Geodezja  1
- Norbert Bosak FL  1
- Konrad Błachno FL  1
- Karol Zimnicki FC Barcelina  1
- Mateusz 'MM' Małek FC Barcelina  1
- Przemek 'Montero' Pęgiel FL  1
- Mateusz Małek Husaria  1