Menu
A+ A A-

Turnieje na Orliku.

 • Robert
 • Kategoria: O lidze
 • Odsłony: 163

Już 3 czerwca w piątek w ramach Dni Skały na naszym obiekcie Orlik rozegrane zostaną rozegrane Turnieje piłki nożnej o Puchar Sekretarza Gminy Skała.
Rozpoczniemy o 11.30 Turniejem dla szkół z naszej gminy. W Turnieju wezmą udział reprezentacje wszystkich szkół. Zwycięzcy ale nie tylko zostaną uhonorowani pucharami, dyplomami oraz medalami. Zabawa przednia, rywalizacja fair play a integracja dzieciaków z różnych szkół wskazana.
Po południu o 17.30 odbędzie się Turniej OPEN w systemie gry w dwóch grupach (każdy z każdym), po czym drużyny z drugich miejsc zagrają Mały finał zaś zwycięzcy grup rozegrają Finał. Wszystkie drużyny nagrodzone zostaną pamiątkowymi dyplomami oraz ... Do Turnieju zgłosiło się osiem drużyn, które zostaną podzielone na dwie grupy losowaniem w dniu 21 maja. Oto lista zgłoszonych drużyn: Suwara Team One Brzozówka, Afera, Starsy, GIGAinternet, FL, K.S. Asfalt, Złomek-Team oraz Rosa.
Serdecznie zapraszamy do kibicowania oraz czynnego uczestnictwa w Turnieju.

Jurajska Liga Gimnazjalistów rozpoczęta.

 • Robert
 • Kategoria: O lidze
 • Odsłony: 197

   W dniu 29 kwietnia rozpoczęliśmy cykl turniejów w ramach Jurajskiej Ligi Gimnazjalistów. Rozgrywki piłki nożnej to już drugi sezon naszej zabawy, jednak w tym roku MLF w Skale jako organizator przy współpracy z LGD Jurajska Kraina zaproponowała nowość, turniej siatkówki dla dziewcząt.

Od rana do Słomnik na kompleks Orlik zaczęły zjeżdżać się reprezentacje gmin: Jerzmanowic - Przegini, Skały, Sułoszowy, Iwanowic, przywitał nas gospodarz pierwszego turnieju reprezentacja gminy Słomniki. Wszystkich powitało przede wszystkim słoneczko oraz panowie Jacek Regucki oraz Piotr Ciszewski gospodarze turnieju.

Otworzyłem turniej jako Prezes MLF w Skale. Witając wszystkich zebranych i życząc im wspaniałej zabawy ze sportem, wielu wrażeń w konfrontacjach sportowych i miłych chwil w integracji społecznej.

Po otwarciu turnieju przystąpiliśmy do rozgrywek. Na boisku piłkarskim mecze rozgrywali chłopcy, a na wielofunkcyjnym, dziewczęta grając w siatkówkę.

Mecz piłkarskie pokazały duże umiejętności chłopaków zarówno techniczne jak i taktyczne w czym pomagali im opiekunowie, nauczyciele wychowania fizycznego, którym również serdecznie dziękuję za wsparcie w tym niełatwym projekcie. Mecze były zacięte, bramki wysokiej urody a parady bramkarzy jak z PS-4.  Oto wyniki oraz tabela po pierwszym turnieju:

Słomniki - Iwanowice 0-0

Jerzmanowice - Przeginia  - Sułoszowa 1-5

Skała - Słomniki 0-1

Jerzmanowice-Przeginia  - Iwanowice 3-0

Sułoszowa - Skała 11-2

Słomniki - Jerzmanowice-Przeginia 0-3

Iwanowice - Sułoszowa 2-5

Skała - Jerzmanowice-Przeginia 0-2

Słomniki - Sułoszowa 1-5

Iwanowice - Skała 1-1

Tabela po turnieju w Słomnikach

LP    Nazwa drużyny                                   Pkt                Br

1.    Sułoszowa                                            12              26-6

2.    Jerzmanowice-Przeginia                         9                9-5

3.    Słomniki                                                  4               2-8

4.    Iwanowice                                              2               3-8

5.    Skała                                                      1               3-15

 

Podczas rozgrywanego turnieju siatkówki padły następujące wyniki:

Iwanowice - Sułoszowa 0-2 (11-25, 20-25)

Słomniki - Skała             0-2 (20-25, 19-25)

Iwanowice - Skała         0-2 ( 12-25, 14-25)

Słomniki - Sułoszowa    2-0  (25-17, 25-22)

Reprezentacja Jerzmanowic-Przegini w tym turnieju nie brała udziału. Oto tabela:

LP   Nazwa drużyny               Mecze                  Pkt                Sety

1.   Skała                                  2                         6                  4-0

2.   Słomniki                              2                        3                   2-2

3.   Sułoszowa                         2                         3                   2-2

4.   Iwanowice                         2                         0                   0-4

5.  Jerzmanowice-Przeginia     0                         0                   0-0

Po zakończeniu turnieju wszystkie drużyny rozjechały się do swoich gmin.

  Dziękujemy również kierownikowi Słomniczanki za sędziowanie turnieju piłkarskiego, a pani Katarzynie Koźbiał za sędziowanie turnieju siatkarskiego. Dziękuję wszystkim oraz zapraszam na następny turniej w maju do Sieciechowic (gmina Iwanowice). Pozdrawiam wszystkich - Robert Błachno

II kolejka za nami.

 • Robert
 • Kategoria: O lidze
 • Odsłony: 223

  Druga kolejka naszej ligi rozegrana w sobotnie popołudnie była dosyć ciekawa. Można było oglądać mecze pełne ekspresji jak i monotonne kopanie piłki. Oczywiście przepraszam za moją trywialność, ale to moje subiektywne odczucie.

  Rozpoczęliśmy meczami grupy II.

  W pierwszym meczu Terra Geodezja, właściwie odprawiła TT Team już po kilku minutach gry. Zawodnikiem, który był największym niebezpieczeństwem dla Tetetek był Dominik Żak, strzelec 5 bramek. 5-1 do przerwy ustawiło mecz, a ambicja Tetetek nie dała rezultatów, gdyż zawodnicy grają zbyt indywidualnie, strzelają z nieprzygotowanych sytuacji i na ich tle Terra była wielka. Trzy punkty dla Terra Geodezji, a końcowy wynik meczu to 3-8.

  W spotkaniu Huraganu z Olimpią miało się dziać. Tyle tylko, że działo się  po stronie Olimpii. Chłopaki z meczu na mecz powinni prezentować się coraz lepiej. Pierwszymi symptomami tego było właśnie spotkanie z Huraganem, który na tle Olimpijczyków prezentował się bezbarwnie. Do przerwy 3-0 a końcowy wynik 8-2 to odzwierciedlenie tego co działo się w sobotę w tym meczu. Jedynym mankamentem Olimpijczyków jest kondycja.

  Mecz, który na pewno rozgrzał publiczność do czerwoności. Nie tylko ze względu na rywalizację na parkiecie ale również na dopingujących kibiców. Ale o meczu, rozpoczęło się szybkimi akcjami z jednej i drugiej strony, pozostawiając sprawy obronne na dalszy plan. Tak więc najlepiej pomimo bramek do przerwy spisywali się bramkarze. 3-1 do przerwy dawało nadzieję na dalsze emocje. Po przerwie jednak odjeżdżają Roadmeni na 5-1 i gdy wydawało się,  że jest po meczu, Oranżadowi powolnie i z mozołem zaczęli odrabiać straty na dwie minuty przed końcem było już tylko 5-4 dla Roadmenów. Kanonada na bramkę Imiołka jednak nie przyniosła skutku i Asfaltowi inkasują trzy jakże ważne dla nich punkty.

   W spotkaniu GIGIinternetu z PKS-em bardzo długo pachniało niespodzianką. Najpierw prowadzenie dla PKS-u  a potem obrona z którą nie dawali sobie rady Gigantyczni, tylko 2-1 do przerwy dla nich. Po przerwie drużyna GIGIinternetu strzela na 3-1, jednak dość kuriozalna bramka zza połowy boiska znów daje kontakt z przeciwnikiem. Jednak braki kondycyjne PKS-ów (krótka ławka) pozwoliły Gigantycznym "odjechać" na 7-2.

  Mecz FL-ek z FC Barceliną był nadzwyczaj ciekawym widowiskiem. Rozpoczęły strzelanie Fl-ki, dwie bramki co dało uspokojenie w grze FL-ek. Jednak charakter z jakiego zanana jest drużyna FC Barceliny pozwala im schodzić na przerwę z jednobramkową przewagą 3-2. Po przerwie aż dziewiętnaście minut czekaliśmy na bramki. Wiele sytuacji zmarnowanych  z jednej i drugiej strony. Na minutę przed końcem wzorowo wyprowadzona kontra daje FL-kom remis, a na pół minuty przed końcem "strzałem sytuacyjnym" popisał się Montero i piłka od słupka wpada do bramki FC Barceliny. Drugie zwycięstwo FL-ek staje się faktem.

Po antrakcie na parkiecie pojawili się zawodnicy dwóch najlepszych drużyn z poprzedniego sezonu Antrans bis i Złoty Orzeł. Obydwie osłabione brakiem podstawowych zawodników. Większą absencję mają jednak Złoci, ale ambicja tej drużyny pozwoliła Antransowi bis na strzelenie tylko dwóch bramek do przerwy. Zasługa to również bardzo dobrej postawy w bramce D. Prochala. Po przerwie Antrans bis przyspieszył i zaaplikował rywalowi 4 bramki, tracąc jedną. 6-1 to końcowy wynik meczu.

Spotkanie Starsów z Seniorami Serie C pokazało, iż młodym Starsom potrzeba trochę doświadczenia ( T. Kawa) aby efekty gry były wymierne, patrz punkty. Obydwie drużyny w niepełnych składach. Większe osłabienie po stronie Seniorów (brak braci Mirków). Do przerwy 3-1 dla Starsów. A po przerwie uwidoczniła się przewaga kondycyjna związana z króciutką ławką rezerwowych u Seniorów. 10-2 to wysokie zwycięstwo dające pierwsze punkty Starsom.

W spotkaniu Wielmoży z Blancos LKS Maszycanką faworyt raczej był nieznany. Dopiero fakty boiskowe pokazały, iż  większe obycie halowe było po stronie Blancos. Do przerwy wyrównany pojedynek i tylko 2-0 dla Blancos. Po przerwie próbujący ataków Wielmożanie odkryli się i nadziewali na jakże efektywne kontry doświadczonych zawodników Blancos. 9-2 to końcowy wynik meczu. Komplet punktów Blancos to efekt stabilizacji składu oraz przemyślanej gry z ich strony.

Spotkanie Young Boysów z Suwara Team One Brzozówka miało być hitem kolejki. Zapewne poziom spotkania był dość wysoki ale umiejętnościami strzeleckimi w tym meczu popisywali się goście czyli Suwara. Do przerwy strzelili ich cztery nie tracąc żadnej. Po przerwie kontrola wyniku i próby podwyższenia go to zamiar prowadzącej Suwary. Boysi tego dnia bez armat i choć kilka sytuacji sobie wypracowali, to strzelili tylko jedną bramkę. 6-1 dla Suwary i powrót na właściwe tory w tym sezonie?

Bardzo dziwnym meczem był mecz ostatni, derby Skały pomiędzy Aferą a Askarem Fanami W. Mecz rozpoczął się bardzo zaskakująco bo Aferzyści szybko wyszli na prowadzenie 3-0 po ciekawych akcjach rozegranych z kontry.  Końcówka pierwszej połowy to ataki Fanów dające im dwie bramki. Do przerwy 3-2 dla Afery. Druga połowa zaczyna się od przytłaczającej przewagi Fanów. Efekt? Trzy bramki i prowadzenie 5-2. Tak doświadczona drużyna jak Fani W już nie powinna sobie dać odebrać zwycięstwa a tu...  Przedłużony rzut karny 5-5 i wzorowo wyprowadzona kontra Aferzystów daje im szóstą, zwycięską bramkę. Niespodzianka.

Na trzecią kolejkę zapraszam w najbliższą sobotę. Zapraszam. 

Już w sobotę bedziemy po półmetku rundy wiosennej.

 • Robert
 • Kategoria: O lidze
 • Odsłony: 203

  Już w najbliższą sobotę rozegramy V kolejkę naszej ligi. Jak sami widzicie atrakcyjność meczy w związku z reorganizacją ligi jest dużo, dużo większa.  

  W sobotę rozgrywki rozpoczniemy meczem Starsy - Young Boys. Mecz jako pierwszy odbędzie się na prośbę kierownictwa Young Boys. Jeśli chodzi o formę drużyn można powiedzieć , iż obydwie walczą o to aby utrzymywać się w czołówce ligi. Ostatnie spotkania pokazały, że braki kadrowe w poszczególnych meczach mogą odbić się na wynikach. Tak było w przypadku Boysów, którzy pomimo walki oddali punkty Blancos a wynik dość wysoki pokazał, iż było w tym meczu aż nadto widoczny brak armat w Boysach. Starsy po zaciętym acz kontrolowanym meczu pokonały Aferę (po raz pierwszy w I grupie) i utrzymały status wicelidera. Młodzież gra coraz lepiej a każdy kolejny wygrany mecz może być utwierdzeniem w wiarę swoich możliwości. Spotkanie będzie zapewne ciekawe, gdyż na parkiecie spotkają się zawodnicy jeszcze niedawno grający w jednej drużynie.

  Kolejne spotkanie będzie również bardzo ważne dla obu ekip, gdyż po czterech kolejkach mają one po trzy punkty i każda zdobycz w tym meczu będzie bardzo ważna. Piszę tutaj o spotkaniu Wielmoży i Afery. Co można zawsze podkreślić w grze tych ekip, to na pewno ambicja, walka i zaangażowanie. Efekt końcowy nie zawsze jest taki jaki chciałyby drużyny widzieć (punkty), ale grać obydwie drużyny potrafią i w tym meczu ze zdwojonym impetem będą sunąć ataki na jedną i drugą bramkę. Wygra ta drużyna, która zagra w tym meczu bardziej konsekwentnie w defensywie a skuteczność również zaznaczy swój wkład w wynik meczu.

  Trzecie spotkanie kolejki przyniesie nam zapewne wiele emocji gdyż zgrają liderzy z jakże w tym sezonie mocnymi Blancosami. Obydwie drużyny potencjał zarówno kadrowy jak i umiejętnościowy posiadają. Siła ataku pozycyjnego Antransu bis jest na tyle duża, iż mogą sobie pozwolić na stratę kilku bramek strzelając ich więcej niż tracąc. Jedno co zauważyłem w ostatnich meczach to brak cierpliwości gdy zaczynają się "schody". A Blancosi takie "schody" przed Antransem bis na pewno ustawią. Mając cały skład będą grać uważnie w defensywie, a wyprowadzanie szybkich ataków jest jednym z głównych atrybutów drużyny. Dla mnie mecz kolejki.

  Kolejne spotkanie również da nam wielką dawkę emocji gdyż niespodziewanie (dla mnie) i Złoty Orzeł i Askar Fani W zdobyli do tej pory zbyt mało punktów jak na potencjały tych drużyn. Mecz o sześć punktów. Jak już pisałem obydwie drużyny grają dobry futsal, chociażby w ostatniej kolejce. Jedni i drudzy podjęli rękawice w meczach z Suwarą i Antransem bis i były bliskie punktów w tych meczach, przegrywając je jedną bramką. Jeżeli Złoci myślą o podwyższeniu swojego miejsca w tabeli, muszą przygotować bardziej "stabilną" ławkę rezerwowych. Fani W natomiast muszą tę ławkę wydłużyć, gdyż ostatnie mecze pokazały, że przegrywają punkty w ostatnich minutach meczów.

  Ostatnie spotkanie w grupie I to konfrontacja Seniorów Serie C z Suwarą Team One Brzozówka. Liczba punktów po obu stronach dość różna ale Seniorzy w ostatniej kolejce wygrywając zapewne poczuli swoją siłę. Ten aspekt będzie zapewne motorem Seniorów w tym meczu. Skład troszeczkę "dłuższy" i można podjąć walkę o kolejne zdobycze. Suwara Team One pokazuje bardzo różne oblicza, są czasami jak wilki - walczący, a czasami jak susły - śpiący i "leniwi". Aby myśleć o punktach w tym meczu drugą stronę charakteru drużyny trzeba wykluczyć, bo może okazać się, iż chwila snu: może wiele kosztować.

  Po krótkiej przerwie swe mecze rozegrają zawodnicy grupy II, a kilka meczy będzie naprawdę ciekawych.

   Zaczynamy od spotkania FC Barcelina - Olimpia. Jedni podejdą do meczu po pierwsze punkty, a drudzy o to aby nie stracić kontaktu z czołówką grupy. Już najwyższy czas aby chłopaki z Barceliny ocknęli się po spadku i pokazali, że grać potrafią. Kilku młodych chłopaków musi jednak być "podpartych" doświadczeniem (Adamek, Wiecha czy Stachura). Kolejnym mankamentem jest brak skuteczności w FCB. Tyle sytuacji zmarnowanych jak w poprzednich meczach, na tak doświadczoną drużynę jaką jest Olimpia nie może mieć miejsca. Olimpijczycy zaś zagrają w swoim stylu - szybka kontra. Kto zatem kogo przechytrzy w tym spotkaniu?

  DERBY!!! Na takie mecze czekamy, konfrontacja FL-ek z K.S.Asfaltem pokaże już wreszcie czy wysokie ilości punktowe drużyn to efekt dobrej gry czy też przypadku. Co można powiedzieć o charakterze gry obu zespołów? A no obydwie grają słabiej w drugich połowach, więc czy lepiej zagrana druga połowa będzie skutkowała zdobyczą punktową? A może już w pierwszej któraś z drużyn zapewni sobie komfort spokojnej gry w drugiej połowie? Jedno co powinno być odczuwalne na parkiecie nie będzie spokoju. Walka to to, co charakteryzuje te drużyny. Wynik otwarty, kto więc wygra?

DERBY! Ale tylko z jednym wykrzyknikiem, gdyż obydwie drużyny z zerowym kontem punktowym lokują się w dolnych częściach tabeli. Tak więc mecz o sześć punktów. Zapewne nie zabraknie walki na parkiecie, ale dominować będzie gra przemyślana na przechytrzenie rywala. Nie można w tym meczu liczyć na wiele bramek, gdyż siłą armat drużyny nie grzeszą, jednak jak już strzelają to bramki są naprawdę przedniej marki. Ważny mecz dla obydwóch drużyn. I to sprawi, iż będzie to spotkanie bardzo atrakcyjne.

  Styl gry obydwóch drużyn grających w kolejnym spotkaniu jest podobny, siła ataku. Do tej pory lepiej to wychodzi liderującej drużynie GIGAinternet. Każde kolejne punkty będą oddalały rywali od odebrania im pozycji lidera. Terra Geodezja ostatnie mecze zremisowała i gdyby nie zgubiła punktów w tych meczach byłaby w czubie tabeli. Bardziej doświadczoną drużyną jest zapewne Terra Geodezja, ale czy wyzbędzie się błędów jakie popełnia w swojej grze czyli błędów defensywnych. Gigantyczni potrafią strzelać bramki z niczego co pokazali w ostatnim meczu. Więc spotkanie będzie zacięte, szybkie i atrakcyjne. Zapraszam.

  Ostatnim meczem kolejki jest rywalizacja Orange Teamu z Huraganem. Obydwie drużyny pokazały w poprzedniej kolejce charakter. I choć tylko Huraganowi pozwoliło to na zdobycz punktów to i Oranżadowi długo byli w grze z Gigantycznymi. Oranżadowi mają zbyt krótką ławkę rezerwowych, co było aż nadto widoczne w ostatnim spotkaniu. Również dyspozycja strzelecka musi być wyższa aby myśleć o punktach. Huragan zaś inkasując w tym meczu punkty, mocno ukierunkuje swoją dalszą drogę w tym sezonie (pudło?).

   Bardzo proszę do soboty o podjecie decyzji drużyny Antransu bis i Złotego Orła o terminie meczu powtórzonego oraz o uzupełnienie zaległości finansowych za opłatę oraz kartki. Zapraszam na skalską halę w sobotę.

Co w II kolejce?

 • Robert
 • Kategoria: O lidze
 • Odsłony: 216

    Jesteśmy troszeczkę mądrzejsi po pierwszej kolejce, rozegranej w ubiegłym tygodniu. Ale jeszcze na pewno nie wszystko wiemy o drużynach.

   W sobotę rozpoczną grę zawodnicy grupy II meczem Terry Geodezji z TT Teamem. Obydwie drużyny zgubiły punkty w poprzedniej kolejce ale po walce. Kto w tym meczu będzie lepszy? Terra Geodezja znana ze swojej waleczności aby punktować musi jednak poprawić swoją skuteczność. Tetetki zaś muszą kontrolować grę i próbować strzelać bramki z szybkiego ataku.

   W spotkaniu Huraganu z Olimpią na pewno nie zabraknie ciekawych zagrań. Huragan w tak młodym składzie może nadziewać się na kontry doświadczonej Olimpii. Olimpia zaś w takim składzie w jakim grała z Gigantycznymi nie powinna tracić punktów. Przecież nie zapomina się gry w piłkę, jak nie zapomina się pływania czy jazdy na rowerze. Więcej taktyki i można myśleć o punktach.

  Spotkanie pomiędzy KS Asfalt a Orange Teamem rośnie po kompletach punktów w poprzedniej kolejce obydwóch drużyn do miana meczu kolejki w grupie II. Roadmeni aż za łatwo wygrali z FCB i oby ten wynik nie zmylił Asfaltowych. Gdyż dyspozycja Marcina Grzywnowicza w poprzedniej kolejce była tak wysoka, że sam mógłby wygrać nie jeden mecz. Ale Oranżadowi to drużyna od dawna grająca w czubie II grupy, więc na brak emocji w tym meczu  narzekać nie będziemy mogli.

   GIGAinternet w poprzedniej kolejce pokazała, iż gra coraz lepiej i chyba jest faworytem meczu z PKS-em. Jednak PKS w pierwszym meczu grał w niepełnym składzie i gdy w sobotę pojawią się w komplecie to zapewne nie łatwo oddadzą punkty Gigantycznym. Mecz pokaże z jakimi zamiarami Gigantyczni staną do walki w tym sezonie. Atrakcją meczu zapewne będą obrony bramkarskie, na co czekamy.

   Ostatnim spotkaniem w grupie II będzie konfrontacja liderujących FL-ek z byłym pierwszoligowcem FC Barceliną. Jeśli FL-ki pokażą taką skuteczność jak w pierwszym spotkaniu to może być różnie, ale FC Barcelina to doświadczony zespół posiadający fajnych zawodników i zapewne będą chłopaki chcieli się liczyć w tym sezonie, czego im bardzo życzę. Będzie, będzie zabawa...

 

   Po przerwie na parkiet wejdą zawodnicy elity. W pierwszym meczu czeka nas chyba wiele atrakcji gdyż mistrzowie z poprzedniego sezonu Antrans bis zagrają ze srebrnymi medalistami ubiegłorocznych zmagań Złotym Orłem. Antrans bis osłabiony brakiem B. Grabowskiego (czerwona kartka) pomimo wszystko jest chyba faworytem spotkania, ale Złoty Orzeł trochę podrażniony końcówką sezonu ubiegłego na pewno liczy na dobry występ i urwanie punktów liderowi.

  W drugim spotkaniu zagrają Starsy z Seniorami Serie C. Obydwie drużyny po walce oddały punkty w pierwszej kolejce i tak naprawdę mecz będzie z typu meczy o 6 punktów. Starsy miały kilka bardzo dobrych okazji w meczu z Wielmożą jednak skuteczność jak i brak szczęścia nie pozwoliła na punkty w tym spotkaniu. Seniorzy Serie C jako beniaminek również powalczyli ze Złotymi. Kto więc posmakuje w sobotę pierwszych  punktów?

  Po trzy punkty w niełatwych meczach mają na swych kontach drużyny z kolejnej pary czyli Wielmoża i Blancos LKS Maszycanka. Dużo łatwiej punkty przyszły Blancosom w meczu z Aferą. Jednak poświęcenie i walka jaką dali Wielmożanie w meczu ze Starsami może spokojnie procentować na sobotni mecz. Motywacji zapewne ani jednym ani drugim nie zabraknie.

  Ciekawym meczem będzie spotkanie Young Boysów z Suwarą Team One Brzozówka. Boysi to beniaminek, który odprawił Fanów po wyrównanej grze ale trzema bramkami. Zaś Suwara zbyt łatwo oddała punkty Antransowi bis (z racji chociażby III miejsca w ubiegłorocznych rozgrywkach). Na co możemy więc liczyć w sobotę? Na pewno na atrakcyjne akcje z obydwóch stron, ale również na taktykę doświadczenia z jednej i drugiej strony.

  Ostatni mecz to derby pomiędzy Aferą a Askarem Fanami W. Drużyny zaprzyjaźnione, więc w meczu zapewne dużo będzie finezji jak i indywidualnych akcji z obydwóch stron. Mam również nadzieję, iż nie zabiorą się gracze drużyn za sędziowanie a kunszt jaki posiadają będzie dla nas chwilą obejrzenia futsalu z wielkiej litery. Obydwie drużyny liczą na punkty w tym meczu. Komu one?

Zapraszam w imieniu Zarządu na sobotnią kolejkę jak i na niedzielny II Noworoczny Turniej Piłki Nożnej Halowej Skrzatów i Żaczków. Zapraszam.