• Robert
  • Kategoria: O lidze
  • Odsłony: 509

W ubiegły weekend rozegraliśmy IV i V kolejkę obecnego sezonu. Dzisiaj o kolejce czwartej.
Rozpoczęliśmy spotkaniem Avantu Przybysławice z Drużyną Wu. Mecz do przerwy dość wyrównany 3-2. Druga połowa to już dominacja faworyzowanych Avantów. Wynik końcowy 8-2.
Spotkanie PKS - u z Orange Teamem miało podobny przebieg jak poprzednie. Bardzo dużo akcji, mało sytuacji no i jeszcze bramkarze w rolach głównych 0-1 do przerwy. Druga połowa dla Oranżadowych i to oni zgarniają komplet punktów, wygrywając 6-2.
Kolejny scenariusz przybliżony do opisywanych meczów powyżej. Askar Fani W podejmując Dzikie Węże do przerwy nie mógł sobie poradzić z mobilnością Węży 3-2. W drugiej połowie to już Fani rozdawali karty w tej grze a 8-2 to wynik jak najbardziej sprawiedliwy.
W meczu PopcorNu z KS Asfaltem widoczna zespołowa gra gospodarzy i indywidualne akcje Roadmenów. 7-2 do przerwy pokazało kto ma więcej do powiedzenia w tym spotkaniu. Druga połowa również pod dyktando PopcorNu 13-4 to końcowy wynik spotkania.
Bardzo ciekawym widowiskiem było spotkanie TT Teamu z FL-kami. Pierwsza połowa raczej spokojna i wygrana FL-ek 5-2. Chyba to łatwe prowadzenie trochę uśpiło drużynę Montera, gdyż początek drugiej połowy to dobra gra Tetetek i zagubienie FL-ek, aż na tablicy zaświeciło się 6-5 dla TT Teamu. Mocno pobudzeni wziętym czasem zawodnicy FL wygrali całe spotkanie 9-6, ale po ciężkich bólach.
Pasti - Team - Terra Geodezja to mecz bardzo wyrównany i chociaż to Pasti cały czas prowadziło w tym spotkaniu to wynik był sprawą otwartą. Zresztą po poprzednich kolejkach Pasti - Team przyzwyczaił nas do zwycięstw jednobramkowych i tak też było w sobotę do przerwy 4-2 a końcowy wynik 6-5 daje dalej miano niepokonanej drużyny naszym debiutantom.
W ostatnim spotkaniu kolejki Starsy podejmowały GIGAinternet. Mecz bardzo wyrównany z mnóstwem sytuacji z jednej i drugiej strony. Najlepszymi zawodnikami meczu byli bramkarze i może dlatego wynik był dość niski jak na futsal 2-2. Obydwie drużyny miały szansę na przechylenie szali zwycięstwa na swoją stronę. Myślę, że remis w tym spotkaniu to sprawiedliwy wynik, chociaż nie cieszy ani jednej ani drugiej drużyny.