Menu

COŚ O NASZEJ PRZYSZŁOŚCI

SZANOWNI UCZESTNICY NASZYCH ROZGRYWEK.

Po wczorajszym kontakcie z kierownikami drużyn grających w naszej lidze, przypominam i proszę o rozsądne przemyślenie akcesu gry w przyszłym sezonie w naszych rozgrywkach. Każdy kto takie przemyślenia dokona, proszony jest o smsową lub mailową informację o tym czy gracie, czy nie gracie w kolejnym sezonie naszej ligi. Jeśli ktoś już ma pewność proszę o zgłoszenie, jednak gdy ktoś nie jest pewien proszę o akces do Świąt Bożego Narodzenia, gdyż chętne drużyny czekają.

A WYGLĄDAĆ MA ONA TAK:

a/ gramy w trzech ligach o ile będziemy mieli tyle drużyn zgłoszonych. I liga - 8 drużyn, II liga 8 drużyn, III liga 4 drużyny.

b/ sezon trwa rundę czyli 7 meczy w I i II lidze oraz 6  meczy w III lidze (mecz i rewanż). Po rozegraniu sezonu następują awanse i spadki (po spotkaniu Zarządu i podjęciu decyzji) dwóch drużyn z każdej ligi.

c/ zapewne liga nasza będzie ciekawsza, gdyż każdy mecz będzie ważny, będzie mniej walkowerów (szanowanie przeciwnika i jego czasu),

d/ zaczynamy w ostatni weekend stycznia,

e/ wymiernym zgłoszeniem do ligi będzie: lista zgłoszeniowa, opłata oraz zgody rodziców na grę dostarczone w wyznaczonym terminie. Prawdopodobnie rozgrywki mogą być tańsze.

Jeszcze raz proszę o przemyślenie i akces drużyn w w/w terminie.

Ostatnio zmienianyśroda, 14 grudzień 2016 06:28
Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę