Menu

Ostatnia kolejka sezonu 2016

Dzisiaj w niedzielę rozegramy ostatnią kolejkę, XVIII sezonu.

Pierwsze spotkanie można nazwać Trzeba wygrać FL-u! Tylko zwycięstwo w meczu z PKS-em da FL-kom tak upragnione uczestnictwo w barażach. Czy się to powiedzie?

W spotkaniu Husarii z TT Teamem dojdzie do pojedynku młodzieży podpartej doświadczonymi zawodnikami. Co nam przyniesie ten mecz. Czy Tetetki zagrają dobrze do przerwy a potem słabo? Może jakiś pomysł. gdyż faworytami tego spotkania są jednak Husarze.

W spotkaniu Terra Geodezja z "elitarnym" Orange Teamem awansujący znając ich, nie odpuszczą i będą chcieli zwycięstwem przypieczętować swój wieloletni sukces a Terra Geodezja jeszcze w marzeniach może myśleć o barażach. Ale to nie leży w ich nogach i głowach. Ale aby marzyć trzeba wygrać mecz z Oranżadowymi.

Ciekawym chociaż bez fajerwerków będzie spotkanie Olimpii z GIGAinternetem. Obydwie drużyny grać potrafią, tylko Olimpii potrzebny jest skład na 40 minut meczu. A Gigantycznym pomysłu na grę i chłodnej głowy jak wczoraj, chociaż przeciwnik nieporównywalny. 

Ostatnie spotkanie w grupie drugiej to konfrontacja K.S. Asfalt z FC Barceliną. Zawodnicy Roadmenów zapewne mecz ten potraktują już jako przygotowanie do baraży, natomiast FC Barcelina do końca walczy o pozostanie w grupie II. Będzie ciekawy mecz.

W grupie I pauzuje Askar Fani W a mecze odbędą się w następującej kolejności.

Jako pierwsi zagrają mistrzowie Antrans Bis z Suwarą Team One Brzozówka. Mecz ważny bardziej dla Suwary aby osiągnąć jak najwyższe miejsce w lidze. Jest szansa na piąte miejsce ale trzeba zdobyć punkty. Mistrzowie znając ich charakter nie oddadzą punktów bez walki a zwycięstwem będą chcieli przypieczętować ten sezon.

W meczu Wielmoży ze Starsami zobaczymy przygotowania tych pierwszych do gry w barażach a Starsy zapewne będą chcieli zrewanżować się ekipie z Wielmoży za przegraną w pierwszym meczu sezonu. Jaki będzie to mecz? Mam nadzieję, iż spokojny i pokazujący stan posiadania drużyn w tym sezonie. Trzy punkty dla kogo?

W spotkaniu Afery z Blancos LKS Maszycanką  kolejna drużyna z baraży sprawdzi formę ekipy z pudła. Czy w tym meczu zobaczymy zaangażowanie? Mecz o tak zwaną "pietruszkę", ale takie mecze często są i atrakcyjne i emocjonujące. Kto więc dzisiaj będzie lepszy? 

Ostatnie spotkanie to mecz Złotego Orła, który w tej rundzie był zespołem zdobywającym najwięcej punktów ze spadkowiczem Seniorami Serie C. Czy więc zatem drużyny będą chciały pokazać swoje umiejętności. Czy Złoty da pograć zawodnikom drugiej piątki? Seniorzy z racji stanu posiadania krótkiej ławki rezerwowych zagrają zapewne pierwszą piątką odważnie i o zwycięstwo.

Zapraszamy już dzisiaj na halę na 15.00 na ostatnia kolejkę sezonu 2016.

 

 

 

Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę