Menu

Fortuna&Friends zdobywcami Letniego Puchary MLF w Skale

PUCHAR LETNI MLF W SKALE c.d.
W sobotę 15 lipca od 17.00 rozpoczęliśmy mecze 1/4 finału naszego corocznego turnieju.
W pierwszej parze POPCORN zmierzył się z ORANGE TEAMEM. Mecz dosyć wyrównany, jednak bramki w nim strzelają tylko zawodnicy Popcornu a nieskuteczność Oranżadowych aż nadto widoczna co skutkowało wygraną Popcornu 2-0 i to oni są pierwszymi półfinalistami.
Na ten mecz większość z nas czekała z zainteresowaniem. Fortuna&Friends kontra Antrans Bis i było na co. To drużyna F&F przez cały czas "uciekała" wynikiem ale Antransowcy gonili i gdy strzelili bramkę na 3-2 na kilka minut przed końcem spotkania, zaryzykowali wycofując bramkarza. Stworzyli kilka sytuacji jednak ze skutkiem zerowym w golach a jedno ich błędne zagranie wykorzystali zawodnicy F&F i było po meczu. Do półfinałów przechodzi Fortuna& Friends. Wynik meczu 4-2.
Trzeci ćwierćfinał był meczem ambicji i walki z techniką. GIGAinternet przegrywa z Seniorami SC 5-13 (1-7) Seniorzy w półfinałach. Wiele akcji z pierwszej piłki i zespołowych bramek to to co cechowało grę Seniorów. Gigantyczni próbowali, walczyli ale w tym meczu to nie wystarczyło.
Ostatni ćwierćfinał to konfrontacja Złotego Orła w składzie: D. Prochal, Max Małek, M. Małek, W. Prochal, M. Ziółko, P. Gołąb,M. Wicher, P. Rożek, D. Zębala, P. Maj., który pokonał Wielmożę 3-2 i zameldował się w półfinale. Mecz wyrównany ale o to przysłowiowe "oczko" lepsi zawodnicy Złotego Orła.
PÓŁFINAŁY:
PopcorN - Fortuna&Friends 1-5 (0-3)
Seniorzy SC pokonują Złotego Orła i awansują do finału.
Mały FINAŁ:
PopcorN - Złoty Orzeł 6-4 (2-1) Mecz ambitnie walczących drużyn o "pudło". Skuteczniejsi Złoci, którzy w efekcie odjeżdżają na 6-2 ale charakter PopcorNu pozwala im dojść Orłów na 4-6 i mieć jeszcze szansę z rzutu karnego ale ostoja Złotych D. Prochal brani dwa razy: strzał i dobitkę i w efekcie zajmują Złoci III miejsce w Pucharze a PopcorN jest czwarty.
FINAŁ:
W finale spotkały się najlepsze drużyny turnieju Fortuna&Friends oraz Seniorzy Serie C, dlaczego najlepsze? F&F miał najtrudniejszą z możliwych drug do finału a Seniorzy szli do tej pory jak "walec" wysoko pokonując przeciwników. Rozpoczęło się jak zwykle 2-0 dla F&F ale strata bramki do przerwy daje nam wynik 2-1. Po przerwie Seniorzy uporczywie walczą o dogonienie F&F i udaje się im to przy wyniku 3-3. Jednak dwa indywidualne błędy w wyprowadzaniu piłki w ataku pozycyjnym skutkują dwoma "wjazdami" do pustej bramki Seniorów i wynikiem 5-3 FORTUNA&FRIENDS wygrywają finał i są czwartym zdobywcą Pucharu w jego dziewięcioletniej tradycji. BRAWO F&F.
Kilka zdjęć z kierownikami drużyn z ćwierćfinałów i finału. Mały finał na zdjęciach u Montera czekamy na wrzutę.

Ostatnio zmienianyczwartek, 20 lipiec 2017 04:44