Menu

VII kolejka sezonu 2018/2019.

WRACAMY NA HALĘ!!!
Już jutro w niedzielę rozegramy VII kolejkę naszej ligi. Zapewne zobaczymy kilka ciekawych spotkań a i poziom adrenaliny w niektórych momentach wzrośnie.
Rozpoczynamy derbami Teamów. Orange zagra z TT. Obydwie drużyny zgłosiły nowych zawodników tak, że mecz może być ciekawy. Obydwie drużyny doświadczone. Zatem możemy oczekiwać "szachów". Kto kogo przechytrzy. Wyżej w tabeli są Oranżadowi, jednak Tetetki będą chciały po ostatnim zwycięstwie kontynuować zdobycze punktowe.
Drugi mecz to konfrontacja PKS-u z liderującym PopcorNem. Zdecydowanym faworytem są zawodnicy PopcorNu. Choć grają "falami" choćby mecz z Pasti Teamem (pierwsza połowa ekstra, druga ...) PKS jak w każdym meczu zawalczy jednak siła ofensywna PopcorNu jest na tyle duża, że gdyby zgubili w tym meczu punkty, byłoby wielką sensacją.
Bardzo ciekawym meczem będzie konfrontacja FL-ek z Drużyną Wu. Ostatnie mecze tych drużyn pokazują, że wynik tego spotkania jest sprawą otwartą. Pozycje w tabeli drużyn są wykładnią tego, iż obydwie powinny skończyć w górnej części tabeli, czego drużynom życzymy a jutro czekamy na emocje.
W spotkaniu Starsów z Pasti - Teamem powinno naprawdę się dziać. Starsy chcą "gonić" w tabeli Pasti - Team ale stracone do tej pory punkty (na remisach z GIGAinternetem i Dzikimi Wężami) są na tyle duże, że nawet przy trzech punktach jeszcze Pasti nie dogonią. Inna rzecz, że Pasti to drużyna bardzo ciekawa , połączenie młodości z doświadczeniem i nie "położą się" w tym spotkaniu. Będzie ciekawie.
Mecz pomiędzy GIGAinternetem a Avantem Przybysławice, jest sprawdzianem młodzieży Gigantycznych z doświadczonymi zawodnikami Avantu. Avant cały czas liczy się w walce o mistrzostwo, Gigantyczni nabierają doświadczenia w lidze. Faworytem zapewne jest drużyna Avantu ale w futsalu wszystko jest możliwe a chęci i ambicji Gigantycznym na pewno nie można odmówić.
Drużyny następnego meczu cechuje jedna wspólna domena, bardziej stawiają na ofensywę niż na destrukcje. Dlatego tez w meczu Terra Geodezji z Dzikimi Wężami czekamy na grad bramek. Drużyny grają przyjemnie dla oka jednak na ich kontach nie znajdziemy gradu punktów. To właśnie według oczywiście mnie jest przyczyna słabszej dyspozycji w obronie. Kto w niedzielę cieszyć się będzie z punktów? Ja uważam, iż będzie to jedno z najbardziej wyrównanych niedzielnych spotkań.
A na koniec kolejki, zagrają KS Asfalt z Askarem Fanami W. Mecz z pewnym faworytem i choć bardzo szanuję drużynę Roadmenów za walkę, ambicję to w tym spotkaniu chyba raczej punktów nie zdobędą. To realizm, a mecz może potoczyć się własnymi torami. Jednak, jeśli Fani nie zlekceważą Roadmenów to komplet punktów powinien zaistnieć na ich koncie.
Serdecznie zapraszamy na VII kolejkę w niedzielę o 16.00 na skalską halę.
W poniedziałek o 20.00 również na hali odbędzie się Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze MLF w Skale na które zapraszam po raz kolejne w imieniu Zarządu członków naszego Stowarzyszenia.
Kolejne przypomnienie to to, iż w przyszłym tygodniu gramy sobota i niedziela. Wszystko na stronie mlf.com.pl
Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę