Menu

Po III kolejce. Wyróżniony

III kolejka naszej ligi była bardzo ciekawa oraz emocjonująca.
Rozpoczęliśmy meczem Terra Geodezji z Avantem Przybysławice. Pomimo wielkiego zaangażowania Geodezyjnych, Avant przez całe spotkanie kontrolował grę i wygrał 7-2.
Wiele emocji przyniosło nam spotkanie Orange Teamu z Pasti - Teamem. Cały czas wynik na "styku" i... po raz trzeci jedną bramką wygrywa Pasti - Team 6-5.
Fani W musieli włożyć wiele trudu aby pokonać mądrze tego dnia grającą Drużynę Wu 4-1. Trzeba wspomnieć o remisie do połowy meczu.
W spotkaniu FL ze Starsami górą większe doświadczenie oraz siła fizyczna. Czy nieoczekiwanie? Chyba nie. Wygrywają Legendy 5-2.
Mecz pomiędzy KS Asfalt a PKS długo oscylował w okolicy remisu. Jednak druga połowa zdecydowanie dla Roadmenów. Mecz kończy się wynikiem 8-4.
Coraz lepiej grające Dzikie Węże zremisowały z TT Teamem 3-3. Z meczu zapamiętać trzeba wiele gry bez piłki Dzikich i mądre poukładane działania obronne Tetetek.
GIGAinternet grający z PopcorNem pokazali charakter. Przegrywając do przerwy 5-1, podnieśli się i postraszyli PopcorN dochodząc ich na 5-6. Potem jednak dwie bramki PopcorNu dały im zwycięstwo 8-6.
Wiele ciekawych i emocjonujących meczów, ładne bramki i szacunek do siebie na parkiecie to to co cieszy organizatorów jak również kibiców coraz częściej odwiedzających naszą skalską halę.
W tym tygodniu "maraton" czyli kolejki IV i V na które serdecznie zapraszamy.