Menu
A+ A A-
Terminarz: Wszystkie zespoły | GRUPA I 2020 Wiosna


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz Rezultat Goście
1 Kolejka 1 18.01.2020 16:00 h Orange Team 5 - 6 Team One Brzozówka
1 Kolejka 1 18.01.2020 16:30 h Drużyna Wu 3 - 5 Askar Fani W.
1 Kolejka 1 18.01.2020 17:30 h Kontrabanda 10 - 7 Team TT
1 Kolejka 1 18.01.2020 18:15 h FC Albatros 6 - 4 Terra Geodezja
1 Kolejka 1 18.01.2020 19:00 h Pasti Team 3 - 4 Starsy
2 Kolejka 2 19.01.2020 16:00 h Starsy 3 - 3 Terra Geodezja
2 Kolejka 2 19.01.2020 16:45 h Kontrabanda 3 - 7 Drużyna Wu
2 Kolejka 2 19.01.2020 17:30 h Pasti Team 4 - 5 Askar Fani W.
2 Kolejka 2 19.01.2020 18:15 h Team One Brzozówka 13 - 3 Team TT
2 Kolejka 2 19.01.2020 19:00 h Orange Team 4 - 2 Dream Team
3 Kolejka 3 25.01.2020 16:00 h Drużyna Wu 8 - 4 Team TT
3 Kolejka 3 25.01.2020 16:45 h Orange Team 2 - 2 Pasti Team
3 Kolejka 3 25.01.2020 17:30 h FC Albatros 5 - 5 Team One Brzozówka
3 Kolejka 3 25.01.2020 18:30 h Dream Team 7 - 12 Terra Geodezja
3 Kolejka 3 25.01.2020 23:59 h Kontrabanda 0 - 5 Starsy
4 Kolejka 4 01.02.2020 16:00 h Team One Brzozówka 6 - 5 Pasti Team
4 Kolejka 4 01.02.2020 16:45 h Dream Team 2 - 8 Drużyna Wu
4 Kolejka 4 01.02.2020 17:30 h Terra Geodezja 8 - 5 Kontrabanda
4 Kolejka 4 01.02.2020 18:15 h Team TT 2 - 8 Orange Team
4 Kolejka 4 01.02.2020 19:00 h Askar Fani W. 15 - 7 FC Albatros
5 Kolejka 5 02.02.2020 16:00 h Starsy 5 - 2 Team One Brzozówka
5 Kolejka 5 02.02.2020 16:45 h Kontrabanda 2 - 8 Askar Fani W.
5 Kolejka 5 02.02.2020 17:30 h Pasti Team 13 - 2 Team TT
5 Kolejka 5 02.02.2020 18:15 h FC Albatros 7 - 6 Dream Team
5 Kolejka 5 02.02.2020 19:00 h Orange Team 5 - 2 Terra Geodezja
6 Kolejka 6 08.02.2020 16:00 h Drużyna Wu 8 - 4 FC Albatros
6 Kolejka 6 08.02.2020 16:45 h Dream Team 8 - 5 Kontrabanda
6 Kolejka 6 08.02.2020 17:30 h Terra Geodezja 5 - 11 Pasti Team
6 Kolejka 6 08.02.2020 18:15 h Team TT 2 - 7 Starsy
6 Kolejka 6 08.02.2020 19:00 h Askar Fani W. 5 - 2 Orange Team
7 Kolejka 7 15.02.2020 16:00 h Team TT 4 - 8 FC Albatros
7 Kolejka 7 15.02.2020 16:45 h Team One Brzozówka 15 - 6 Kontrabanda
7 Kolejka 7 15.02.2020 17:30 h Terra Geodezja 3 - 5 Drużyna Wu
7 Kolejka 7 15.02.2020 18:15 h Starsy 6 - 1 Orange Team
7 Kolejka 7 15.02.2020 19:00 h Askar Fani W. 8 - 2 Dream Team
8 Kolejka 8 23.02.2020 16:00 h Drużyna Wu 6 - 3 Orange Team
8 Kolejka 8 23.02.2020 16:45 h Dream Team 2 - 6 Pasti Team
8 Kolejka 8 23.02.2020 17:30 h Terra Geodezja 7 - 16 Team One Brzozówka
8 Kolejka 8 23.02.2020 18:15 h FC Albatros 6 - 5 Kontrabanda
8 Kolejka 8 23.02.2020 19:00 h Askar Fani W. 5 - 2 Starsy
9 Kolejka 9 29.02.2020 16:00 h Pasti Team 2 - 3 Drużyna Wu
9 Kolejka 9 29.02.2020 16:45 h Team One Brzozówka 9 - 2 Askar Fani W.
9 Kolejka 9 29.02.2020 17:30 h Orange Team 6 - 5 FC Albatros
9 Kolejka 9 29.02.2020 18:15 h Team TT 3 - 22 Terra Geodezja
9 Kolejka 9 29.02.2020 19:00 h Starsy 12 - 6 Dream Team
10 Kolejka 10 07.03.2020 16:00 h Askar Fani W. 11 - 6 Team TT
10 Kolejka 10 07.03.2020 16:45 h Kontrabanda 1 - 9 Orange Team
10 Kolejka 10 07.03.2020 17:30 h FC Albatros 2 - 5 Pasti Team
10 Kolejka 10 07.03.2020 18:15 h Dream Team 3 - 9 Team One Brzozówka
10 Kolejka 10 07.03.2020 19:00 h Drużyna Wu 3 - 10 Starsy
11 Kolejka 11 14.03.2020 16:00 h Team One Brzozówka _ - _ Drużyna Wu
11 Kolejka 11 14.03.2020 16:45 h Pasti Team _ - _ Kontrabanda
11 Kolejka 11 14.03.2020 17:30 h Team TT _ - _ Dream Team
11 Kolejka 11 14.03.2020 18:15 h Starsy _ - _ FC Albatros
11 Kolejka 11 14.03.2020 19:00 h Terra Geodezja _ - _ Askar Fani W.