Menu

Baraże czas zacząć.

W DNIU 7 STYCZNIA 2017 ROKU O GODZINIE 14.45 ROZPOCZYNAMY BARAŻE O JEDNO MIEJSCE W ELICIE. W BARAŻACH WYSTĘPUJĄ DRUŻYNY: WIELMOŻA, AFERA, K.S. ASFALT I FL.

PLAN NA 7 STYCZNIA:

1. 14.45 - SPOTKANIE KIEROWNIKÓW DRUŻYN, LOSOWANIE KOLEJNOŚCI MECZY, PRZYPOMNIENIE REGULAMINU BARAŻY.

2. 15.00 -  18.30 - MECZE BARAŻOWE.

3. 19.00 - ZAKOŃCZENIE SEZONU 2016, ROZDANIE NAGRÓD, PRZEDSTAWIENIE STANU LIGI NA SEZON 2017 - WIOSNA, USTALENIE OPŁAT, REGULAMIN ROZGRYWEK SEZONU 2017 - WIOSNA.

4. SPOTKANIE PRZY KAWIE KIEROWNIKÓW DRUŻYN.

Dla zainteresowanych regulamin baraży:

1. W barażach występują drużyny z miejsc 7 i 8 ligi I (tj. odpowiednio - Wielmoża i Afera) oraz 2 i 3 miejsca ligi II (tj. odpowiednio - K.S. Asfalt i FL)

2. Baraże rozgrywamy systemem każdy z każdym, za zwycięstwo 3 pkt za remis - 1 pkt za przegraną 0 pkt.

3. Mecze rozgrywamy 2 x 15 minut (jedna przerwa dla drużyny w trakcie meczu, czwarty faul skutkuje rzutem karnym przedłużonym).

4. Kary: dwie żółte kartki - absencja w kolejnym meczu, czerwona kartka - za faul taktyczny 1 mecz, za niesportowe zachowanie - 2 mecze. Kartki zdobyte w trakcie ligi zostają anulowane.

5. Po zakończeniu gier powstaje tabela, w której o zwycięstwie decydują:

- punkty zdobyte,

- w przypadku równej ilości punktów o kolejności decyduje: mecz bezpośredni, następnie różnica bramek. ilość bramek zdobytych, losowanie.

W barażach mogą wystąpić tylko zawodnicy zgłoszeni na liście zgłoszeń.

Życzymy sportowej walki, zachowania zasad "fair play", oraz wielu emocji i gry na wysokim poziomie.

P.S. Z racji kolorystyki strojów znaczniki wkłada gospodarz meczu.